Kulübümüz Fidan Dikti

Diyarbakır’da kurulu olan Havacılık kulübü geleneksel hale getirdikleri fidan dikme gününün 4.sünü gerçekleştirdi. Atlas Havacılık Kulübü doğu illerinde yamaç paraşütü ile ilgili eğitimler ve etkinlikler düzenliyor. 
Diyarbakır’da faaliyet gösteren Atlas Havacılık Kulübü üyeleri gelenek haline getirdikleri fidan dikme etkinliğinin 4.sünü gerçekleştirdi.
Diyarbakır ve Doğu illerinde yamaç paraşütü ile ilgili eğitimler veren ve sosyal etkinliklerde bulunan Atlas Havacılık Kulübü üyeleri bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirdikleri bir etkinlikle her sene olduğu gibi fidan dikimi yaptı. Kulüp üyeleri Seyrantepe Toplu Konutları arkasında bulunan alandaki kıraç bir yamaca yüzden fazla çam fidesi dikti. Fidan dikiminden sora piknik yapan grup üyeleri yanlarında getirdikleri uçurtmaları uçurdu. Bu yıl dördüncüsünü düzenlediklerini belirten Atlas Havacılık Kulübü Başkanı Ahmet Karadaşlı spor ile doğa ilişkisi temelinden hareketle kulüp olarak ağaçlandırma çalışmalarına katkı sunmaktan gurur duyduklarını söyledi. Karadaşlı, bundan sonraki yıllarda da organizasyonlarını geliştirerek daha fazla yeşillendirme çalışmaları yapacaklarını ifade etti.

RESİMLER